E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Szukaj któregokolwiek słowa jak je wpisano 
Szukaj wszystkich słów
  [ Zaawansowane wyszukiwanie ]

« Poprzedni wątek    [ lista tematów ]    Następny wątek »
Krupówki i ich atrakcje   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Jak dla mnie największą atrakcją na zakopiańskich Krupówkach był mężczyzna, który robił show marionetką "grającą" na fortepianie :))
 MartyynA      22:49 Pn, 21 Lip 2008
Re: Krupówki i ich atrakcje   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Ogólnie Krupówek nie lubię. Styl... brak stylu raczej. Krzeptówki i Kościelisko - tędy bardzo lubię spacerować - mało turystów, klimat i te budynki...

Jednak ażeby kupić komuś znajomemu wyrafinowaną, autentyczną pamiątkę (nie jakieś plastikowe ciupagi i zamszowe kapelusze z plastikowym piórkiem), czyli np. jakąś mini rzeźbę robioną na miejscu i ręcznie (ciężko, żeby rzeźby robiła maszyna) albo kufelek z ceramiki wyglądający na autentyczną staroć folkloru. No i oscypek od pani na bazarku pod Gubałówką, który smakuje najlepiej...

Dla mnie atrakcją był pewien starszy pan, który rzeźbił w drewnie - może nie okazale, lecz z wielkim pomysłem: mówi, że wyrzeźbił stację 10 drogi krzyżowej, ja mówię: "gdzie?" a on ukazuje mu kawał zawieszonego drewna z wyrzeźbioną dziesiątką rzymską (X). Moze i banalny lecz znakomity pomysł.

Kukiełkowicze też byli fajni, nie ma co - pogratulować talentu. Jednak do dzisiejszego dnia podoba mi się aktor/aktorka udający czarownicę w ciemnoniebieskim przebraniu... może to i już aż nazbyt popularne i pospolite, jednakże wydaje mi się, że to jedna z lepszych takich ulicznych gier aktorskich w Polsce, na prawdę człowiek wczuwa się w rolę.
 dawid_kimi      10:10 Wt, 22 Lip 2008
Re: Krupówki i ich atrakcje   Zgłóś moderatorowi do usunięcia
Dla mnie atrakcja to pogłaskanie owcy i zjedzenie dobrego oscypka. Bacówka Zakopiańczyk oferuje takie atrakcje. Polecam każdemu turyście.
 AndrzejPanszczyk      17:45 Wt, 23 Lis 2021

 Zmień styl wyświetlania forum:   [ pokaż drzewko ]

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2021