E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Przegląd prasy i nowin» Podhale

Podhale
Wakacje w Mieście 2017
(żródło: )

Kolejne wakacje tuż, tuż zatem zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu (al. Tysiąclecia) na cykl zajęć i warsztatów. Uwaga: obowiązują zapisy - ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy także do skorzystania z oferty Spółdzielczego Domu Kultury (ul. Kopernika) i półkolonii w wybranych szkołach podstawowych.
( 23 Czerwca 2017)
XVI Tatrzańskie Wici
(żródło: )

Tatrzańskie Wici to idealna okazja na spotkanie z żywą kulturą i tradycją Podtatrza. Celem Tatrzańskich Wici jest promocja folkloru, zespołów regionalnych, twórców ludowych, produktów regionalnych, kultywowanie tradycji a przede wszystkim dostarczenie licznie przybywającym turystom i mieszkańcom znakomitej zabawy i dobrej muzyki rozrywkowej na żywo.
( 20 Czerwca 2017)
Przywitanie Lata w Nowym Targu
(żródło: )

Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają na PRZYWITANIE LATA ! W dniach 23-24 czerwca br. na nowotarskim Rynku zagrają Majka Jeżowska z zespołem, Piotr Zioła, UK Legends, Carrantuohill i Dikanda! Na zakończenie (24.06.2017 r., godz. 00:00) odbędzie się dyskoteka w gorących rytmach latino! Wśród atrakcji nie zabraknie również specjałów kuchni węgierskiej, domowych ciast i chlebów, regionalnych przysmaków, ogródków gastronomicznych: Rumcajs, Steskal, Związek Podhalan. Zapraszamy!
( 16 Czerwca 2017)
Wykład - "Polska za progiem" - wsie Beskidu Niskiego, których już nie ma
(żródło: )

Polskie Towarzystwo Historyczne w Nowym Targu Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu   zapraszają na otwarty wykład   Andrzeja Boryczko i Marka Stoszka (Polskie Towarzystwo Historyczne w Myślenicach)   "Polska za progiem" - wsie Beskidu Niskiego, których już nie ma   21 czerwca 2017 r. (środa) godz. 17.00 w Muzeum Podhalańskim im. Cz. Pajerskiego w Nowym Targu Ratusz - Rynek 1   Projekt "Klio - ratuszowe debaty o przeszłości" realizowany przy wsparciu finansowym: Gminy Miasto Nowy Targ
( 16 Czerwca 2017)
Janusz Radgowski - spotkanie z cyklu Mam Wam coś do powiedzenia
(żródło: )

Zapraszamy do Galerii Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu - oddział  Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - na cykl Mam Wam coś do powiedzenia. W dniu 19 czerwca (poniedziałek) 2017 r. o godz. 18.00 , na spotkaniu zatytułowanym "Wiedzieć" p. Janusz Radgowski - niepełnosprawny maratończyk, który pomaga innym - opowie o swoich wyprawach i działalności.
( 16 Czerwca 2017)
Koncert "Wieczór Bałkański"
(żródło: )

Zapraszamy serdecznie na koncert "Wieczór Bałkański".
( 13 Czerwca 2017)
Konkurs ciast "Góralskie Słodkości 2017"
(żródło: )

Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelisku zaprasza na coroczny konkurs ciast "Góralskie Słodkości 2017".
( 9 Czerwca 2017)
Prezentacja multimedialna "Jan Paweł II na Skalnej Ziemi"
(żródło: )

GOKR w Kościelisku i TWP w Zakopanem zapraszają na prezentację multimedialną "Jan Paweł II na Skalnej Ziemi" w dniu 8 czerwca 2017 roku o godzinie 18.00 w GOKR - Kościelisko 76 (przy poczcie). Spotkanie poprowadzi Adam Kitkowski, gościnnie swoją poezję zaprezentuje Anna Karpiel "Bartuśka".
( 8 Czerwca 2017)
Dzień Papieski w Muzeum Podhalańskim
(żródło: )

Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu serdecznie zapraszają na Dzień Papieski w Muzeum Podhalańskim 38. rocznica pierwszej pielgrzymki Św. Jana Pawła II do Ojczyzny 8 czerwca 2017 r. (czwartek) w godz. 9.00-19.00 Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego, Ratusz – Rynek 1
( 5 Czerwca 2017)
Dzień Dziecka w Gminie Kościelisko
(żródło: )

Już wkrótce Dzień Dziecka. W Gminie Kościelisko świętować go będziemy w niedzielę 4 czerwca na scenie plenerowej w Kościelisku. Startujemy o godzinie 12.00. Zapraszamy wszystkie dzieciaki !!!! Czeka na Was moc atrakcji ! W przypadku niepogody impreza odbędzie się w Domu Ludowym !!!!
( 1 Czerwca 2017)
Kulturalna Stolica Podhala czerwiec 2017
(żródło: www.mok.nowytarg.pl)

W tym miesiącu nieco w innej – telegraficznej – formie zapraszamy na wydarzenia kulturalne czerwca w Nowym Targu.
( 31 Maja 2017)
Teatr CHRZĄSZCZ W TRZCINIE
(żródło: )

Teatr CHRZĄSZCZ W TRZCINIE Czerwiec 2017 r.  Rabka-Zdrój, ul. Parkowa 5 /Galeria MOK Pod Aniołem/   Teatr CHRZĄSZCZ W TRZCINIE i Stowarzyszenie Lokomotywa zapraszają na spektakle dla najmłodszych. Przyjazna atmosfera, kameralna przestrzeń, bliski kontakt z widzem, interaktywność pozwolą dzieciom spokojnie i bezstresowo rozpocząć przygodę z teatrem.
( 31 Maja 2017)
Dzień Dziecka "Westernowo"
(żródło: )

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza na Dzień Dziecka "Westernowo", który odbędzie się 3 czerwca (sobota) 2017 roku w Parku Miejskim w Nowym Targu od godziny 11.00 - 18.00.
( 29 Maja 2017)
Taneczna Majówka z zespołem Góral Power
(żródło: )

Rada Rodziców w Podczerwonem serdecznie zaprasza na Taneczną Majówkę z zespołem Góral Power, która odbędzie się 27.05.2017 r. w remizie OSP w Koniówce. Zabawie tanecznej przyświeca szczytny cel. Cały dochód zostanie przekazany na dofinansowanie organizacji „zielonej szkoły” dla uczniów z Podczerwonego i Koniówki.
( 25 Maja 2017)
Dzień Dziecka w Rabkolandzie!
(żródło: )

Nie jeden, a cztery! W Rabkolandzie Dzień Dziecka to pełne cztery dni zabawy, a na dodatek zaprosimy Was do nowej krainy „Dolina Trzmiela”, której otwarcie zaplanowaliśmy na 1 czerwca!
( 25 Maja 2017)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017