E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Przegląd prasy i nowin» Podhale

Podhale
Zbigniew Tlałka - spotkanie z cyklu Mam Wam coś do powiedzenia
(żródło: )

Zapraszamy do Galerii Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 - odział Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - na spotkanie z cyklu Mam Wam coś do powiedzenia. W dniu 24 marca (piątek) 2017 r. o godz. 17.00 gościć będziemy p. Zbigniewa Tlałkę - laureata tegorocznego Konkursu Jednego Wiersza im. Jerzego Tawłowicza. Spotkanie poprowadzi Beata Zalot . Serdecznie zapraszamy
( 20 Marca 2017)
Prelekcja Adama Kitkowskiego - "Wielcy Polacy pod Giewontem" cz. 1
(żródło: )

Zapraszamy na prelekcję Adama Kitkowskiego - "Wielcy Polacy pod Giewontem" cz. 1
( 8 Marca 2017)
Promocja książki "Rotmistrz Włodzimierz Budarkiewicz – partyzant, przyjaciel Witolda Pileckiego"
(żródło: )

Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają na promocję książki Tadeusza Morawy Rotmistrz Włodzimierz Budarkiewicz – partyzant, przyjaciel Witolda Pileckiego 9 marca (czwartek) 2017 r. o godz. 17.00 w Muzeum Podhalańskim im. Cz. Pajerskiego w Nowym Targu Ratusz - Rynek 1
( 7 Marca 2017)
Już wkrótce curling zagości pod Tatrami!
(żródło: )

Poszukujesz nietuzinkowej sportowej rozrywki dla siebie, rodziny lub znajomych? Chciałbyś poznać curling, obejrzeć zawody i spróbować swych sił podczas wypuszczania kamieni lub szczotkowania na lodzie? A może jesteś zainteresowany przygotowaniem spotkania integracyjnego w oryginalnej formie? Zapraszamy mieszkańców Podhala i turystów, osoby prywatne i organizacje, amatorów i doświadczonych curlerów na Curling pod Tatrami! W dniach 10-31 marca na lodowisku w Czarnym Dunajcu odbędą się:
( 6 Marca 2017)
Kulturalna Stolica Podhala w marcu
(żródło: )

Tym razem zaczynamy 4 marca (sobota) o godz. 16.00 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu (al. Tysiąclecia 37), Galą najpiękniejszych arii operowych i operetkowych oraz baletem w wykonaniu Narodowego Teatru Opery i Baletu z Odessy. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. W programie m. in.: J. Bizet Carmen Uwertura; E. Kalmann Księżniczka Czardasza Co się dzieje, oszaleje; L. Bernstein West Side Story Czuję się piękna; R. Cocciante Dzwonnik z Notre Dame Bell; L. Dalla Caruso; E.L. Weber Koty Pamięć; czy J. Wiliams Gwiezdne Wojny, Marsz Imperialny. A to początek. Bilety: 100zł.
( 1 Marca 2017)
Zaproszenie na "Wieczór " w Czerwonym Dworze - 6 marca 2017
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula  oraz Zakopiańskie Centrum Kultury zaprasza na „Wieczór w Czerwonym Dworze”   „Patroni Memoriału im. Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny (1946-1994)- sportowcy i patrioci.”   Prowadzenie – Wojciech Szatkowski   6 marca 2017r., o godzinie 18.00 przy ul. Kasprusie 27 w Zakopanem
( 22 Lutego 2017)
Posiady Góralskie - Premiera filmu o Kurierach Tatrzańskich
(żródło: )

28 lutego 2017 r. o godz. 18:00 Związek Podhalan Oddział Zakopane zaprasza  na Posiady Góralskie  w Kinie „Giewont” ul. Kościuszki 4 : Odbędzie się premiera filmu  o Kurierach Tatrzańskich „ Bohaterowie tatrzańskich szlaków”. Serdecznie zapraszamy młodzież na spotkanie z rodzinami kurierów tatrzańskich.
( 21 Lutego 2017)
Jedność w różnorodności - Tradycje Kulturowe Polskiej Góralszczyzny
(żródło: )


( 21 Lutego 2017)
XXII Parada Gazdowska - Biały Dunajec, 19 lutego 2017 r.
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy do Białego Dunajca na XXII Paradę Gazdowską, która odbędzie się w niedzielę 19 lutego. W programie tradycyjnie parada gazdowska i kumoterska oraz zawody w skiringu, ski-skiringu oraz wyścigi kumoterek. Zapisy uczestników i rozdawanie numerów od godziny 10.30 obok mostu do Gliczarowa Dolnego. Na 11.30 zaplanowaliśmy przejazd wszystkich zaprzęgów na polanę pod osiedlem Gile, gdzie o 12.00 odbędzie się oceniana przez jury parada i dyscypliny szybkościowe.
( 16 Lutego 2017)
10 edycja turnieju BUKOVINA POLO SNOW MASTERS
(żródło: )

BUKOVINA Resort zaprasza na 10. edycję zawodów polo na śniegu w Tatrach! W dniach 9-12 lutego b.r. odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju BUKOVINA POLO SNOW MASTERS. W zimowej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego, tuż obok Hotelu BUKOVINA, do rywalizacji staną cztery drużyny kobiece i cztery męskie. Wezmą one udział w Turnieju Głównym. Dwa zespoły młodych zawodników zaprezentują się natomiast w Turnieju Beginners Incentive Cup.
( 9 Lutego 2017)
Zaproszenie na Uroczystości z okazji Powstania Chochołowskiego
(żródło: )


( 8 Lutego 2017)
50% taniej. Ogólnopolski weekend niższych cen
(żródło: )

50% taniej. Ogólnopolski weekend niższych cen „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”
( 5 Lutego 2017)
"MÓJ ŻYWOT MARNY" - promocja książki Józefa Pitonia
(żródło: )

Związek Podhalan Oddział Zakopane serdecznie zaprasza na Posiady Góralskie w dniu 7  luty 2017 r. pt. "MÓJ ŻYWOT MARNY'' -   promocja książki Józefa Pitonia Biała Izba - ul. Kościuszki 2 godz. 19:00  Wstęp wolny.
( 1 Lutego 2017)
45. Góralski Karnawał
(żródło: )

45. Góralski Karnawał Bukowina Tatrzańska 9–12 lutego 2017 r.
( 30 Stycznia 2017)
Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru, Scholi i Kapeli "Bukowianie"
(żródło: )

W czwartek nie będzie (tak jak informowaliśmy na harmonogramach zimowych) występu zespołu "Orlynta" z Bukowiny Tatrzańskiej. W tym dniu zapraszamy na 18.00 do Kościoła Parafialnego w Bukowinie Tatrzańskiej na Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru, Scholi i Kapeli "Bukowianie".
( 30 Stycznia 2017)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017   - Tatry Noclegi Zakopane online