E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Galeria
 GALERIA ZDJĘĆ
   Doliny tatrzańskie
   Impresje fotograficzne
   Impresje górskie
   Jaskinie
   Panoramy tatrzańskie
   Stawy, jeziora, potoki...
   Tatry Bielskie
   Tatry Słowackie
   Tatry Zachodnie
   Tatry Wysokie
   Zakopane
   Inne
   Flora i fauna
Galerie specjalne
 Wasze galerie
   Ostatnio dodane
   Zdjęcia dnia
KARTKI ELEKTRONICZNE
Aktualności
Technika - porady
Forum dyskusyjne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Galeria tatrzańska» Galerie specjalne

Galerie specjalne
TWÓRZ Z NAMI FOTOREPORTAŻE! - Jeżeli posiadasz ciekawe zdjęcia z jakiejś imprezy, koncertu, wernisażu, zawodów sportowych, ciekawej wycieczki w Tatry lub po Podhalu, może organizujesz wystawę czy konkurs... i chcesz zaprosić ludzi, a może malujesz, tworzysz grafiki komputerowe lub rysunki regionalne... lub masz cokolwiek co łączy się z tematyką Naszego seriwsu. Prześlij to do Nas - pokaż się światu ! Nadesłane przez Ciebie materiały umieścimy w dziale fotoreportaże, wraz z podpisem autora i linkiem do Twojej strony WWW.
Materiały prosimy przesyłać na adres: redakcja@z-ne.pl wraz z opisem co na nich się znajduje, oraz krótkim kilkuzdaniowym opisem do kategorii.

Konkurs: Zdjęcie z wakacji 2009
pozycji w albumie: 169       album dodany: 2009-07-19
Zwycięzcy, wyłonieni w głosowaniu internautów na wybrane zdjęcie, uzyskali łącznie ponad tysiąc głosów!   Najlepszą pracę oceniło ponad 600 głosujących! Decydowała ilość głosów na dane zdjęcie.   Zwycięzca konkursu to autor zdjęcia p.t. Tatry, o pseudonimie Golthar! Gratulujemy!   Drugie miejsce w konkursie zajmuje autor zdjęcia p.t. Po zdobyciu Grzesia, o pseudonimie Grabfa!   Trzecie miejsce zajęło zdjęcie autorstwa Pana Michała.       Redakcji portalu z-ne.pl najbardziej podobało się zdjęcie Pani Dominiki, pod tytułem: Betlejemka. Konkurs Zdjęcie z wakacji 2009 to pomysł naszych redaktorów: Piotra i Doroty.  

TATRZAŃSKA JESIEŃ 2006
pozycji w albumie: 14       album dodany: 2006-03-01

 (1-2) 


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2024