E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Nowiny

Zakopane
KONCERT JUBILEUSZOWY
 dodano: 21 Listopada 2019

Tym razem to nie tylko koncert  jubileuszowy ale również cel godny wsparcia.

Jubileuszowo, bo z okazji  10- lecia Fundacji im. Adama Worwy z Nowego Targu, charytatywnie, bo na leczenie i rehabilitację Andrzeja Brandstattera. Właśnie tego  Andrzeja, którego  chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Koncertujemy zarówno w Nowym Targu jak i w Zakopanem – 22.11.2019 ( piątek ),  a cały dochód z tych wydarzeń przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Andrzeja. 


Przyjdźcie, świętujcie z Fundacją Adama Worwy, a przy okazji pomóżcie Andrzejowi ! Dajcie przykład taki jak on sam nam daje.  

 

Fundacja im. Adama Worwy  działa od 18 listopada 2009 roku i prowadzi bezpłatną i największą na Podhalu wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego  oraz bezpłatne usługi rehabilitanta w domach  

najciężej chorych osób. Od wielu lat prowadzi na terenie powiatu nowotarskiego akcję POLA NADZIEI, pomaga chorym w pozyskaniu funduszy na nierefundowane leczenie, dając tym samym szansę na zdrowie i życie w lepszym komforcie. Fundacja w samym 2018 roku wypłaciła dla podopiecznych blisko 500 tyś. zł.

Pan Andrzej Brandstatter jest pod opieką Fundacji od blisko dwóch lat i teraz sam potrzebuje wsparcia. WARTO POMAGAĆ  

 

Wydarzenie można wesprzeć wpłacając na konto: 77 1240 5136 1111 0010 2991 8721, Fundacja im. Adama Worwy, ul. Królowej Jadwigi 48, z dopiskiem – „Jubileusz Fundacji”.  Jeśli chcą Państwo wspomóc rehabilitację pana Andrzeja  proszę wpłacać na konto: 53 1240 1574 1111 0010 3480 6570 z dopiskiem - dla Andrzeja Brandstattera. 

 

W imieniu Fundacji Adama Worwy -  SERDECZNIE ZAPRASZAMY«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    273

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2020