E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Nowiny

Zakopane
PKL zapraszają na rozświetlone Mikołajki na Gubałówce!
 dodano: 6 Grudnia 2018

Będą prezenty, promocje i olbrzymia choinka. W sobotę, 8 grudnia, Krainę Światła na Gubałówce odwiedzi Święty Mikołaj. Polskie Koleje Linowe przygotowały specjalne atrakcje dla mieszkańców i turystów przebywających tego dnia w Zakopanem.


Mikołaj pojawi się w Krainie Światła o godz. 15:00. Wszystkim dzieciom obecnym przy górnej stacji ośrodka PKL Gubałówka aż do godz. 18:00 rozdawał będzie słodkie upominki. Punktualnie o godzinie 16:30 rozświetli też 6 – metrową, kolorową, świąteczną choinkę.

Po zimowych atrakcjach na świeżym powietrzu Polskie Koleje Linowe zapraszają do restauracji Tarasy Gubałówka, gdzie każdy będzie mógł się ogrzać i odpocząć.  W tym dniu restauracja oferować będzie mikołajkowe,  preferencyjne ceny.

Kraina Światła na Gubałówce, to park świetlny pełen iluminowanych rzeźb nawiązujących do podhalańskiej przyrody i tradycji. Z okazji 80-lecia kolei na Gubałówkę, teren wokół głównej stacji rozświetlony został przez 250 tys. ekologicznych, ledowych żarówek, które po zmroku tworzą prawdziwie bajkową scenerię.

Kraina Światła na Gubałówce zaprasza gości codziennie od godz. 16.00, aż do końca lutego. Godziny ostatniej jazdy kolei znaleźć można na www.pkl.pl

Mikołaj dotrze także na Górę Parkową w Krynicy - Zdroju

Również 8 grudnia Polskie Koleje Linowe zapraszają całe rodziny na Górę Parkową w Krynicy - Zdroju. Od godz. 15:00 przy górnej stacji kolei PKL rozbłyśnie magiczny Park Światła, czyli wyjątkowe rzeźby świetlne inspirowane między innymi lokalnym folklorem.

Wszyscy, którzy pojawią się tego dnia na Górze Parkowej, będą mogli posłuchać świątecznych opowieści, znanych bajek i wierszy. Park Światła odwiedzi też Święty Mikołaj ze specjalnymi prezentami! Na najmłodszych czeka również wiele konkursów i gier z nagrodami. Polskie Koleje Linowe przygotowały na 8 grudnia mikołajkową ofertę cenową. Kolej na Górę Parkową będzie kursować w ten dzień do godz. 18.00.«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    345

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2019