E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Nowiny

Zakopane
Wierchowe Spotkania 2018
 dodano: 11 Lipca 2018

WIERCHOWE SPOTKANIA
14 – 15 lipca
Grand Hotel Nosalowy Dwór Resort
& SpaJuż po raz jedenasty w Zakopanem odbędą się Wierchowe Spotkania, które udowadniają, że wszystkie bariery można pokonać muzyką. Podopieczni Fundacji Pro Artis znów połączą siły ze znanymi artystami i wykonają utwory góralskie, które zaimponują niejednemu melomanowi.

Fundacja Pro Artis, założona przez Małgorzatę i Andrzeja Brandstaetterów, zrzesza dzieci oraz młodzież z całej Polski, która odznacza się talentem muzycznym i zainteresowaniem muzyką ludową, a w szczególności góralską. Wśród grupy znajdują się osoby niepełnosprawne, które pokazują, że dysfunkcje nie oznaczają rezygnacji z pasji. Dlatego Wierchowe Spotkania to coś więcej niż występy, to również integracja oraz szerzenie tolerancji i szacunku wobec drugiego człowieka.

Występy w Nosalowym Dworze są zwieńczeniem kilkudniowych warsztatów, podczas których młodzi artyści przygotowują się do gali. Zajęcia prowadzone przez profesjonalistów dają szansę na rozwój zdolności wokalnych, które zostaną zaprezentowane podczas koncertu. Na scenie podopiecznym Fundacji towarzyszyć będą wybitni polscy muzycy oraz Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna. Nimi wszystkimi pokieruje dwóch dyrygentów – Adam Sztaba wraz z Łukaszem Sztabą.
 

Więcej informacji na stronie www.fundacjaproartis.pl«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    243

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2019