E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Nowiny

Zakopane
Spotkania autorskie z cyklu "Czarne na białym"
 dodano: 6 Grudnia 2017

Zapraszamy na dwa ostatnie w tym roku spotkania autorskie z cyklu "Czarne na białym", obydwa dotyczą podróży po Włoszech. Szczegóły w załączonych zaproszeniach. W tym roku spotkania te są częścią VII Zakopiańskich Spotkań Antropologicznych zatytułowanych: "Nie potrafię tego powiedzieć". W ramach Spotkań przede wszystkim wystąpienia wybitnych uczonych rozmaitych specjalności - pełny program na załączonym plakacie.


Spotkania otworzy w czwartek spektakl jednego z najważniejszych polskich teatrów - Ośrodka Praktyk Teatralnych "Gardzienice", który wystąpi w Zakopanem po raz pierwszy i przedstawi spektakl "Złoty osioł" Esej sceniczny o kobietach i pragnieniu. To niebywała okazja, żeby zobaczyć w Zakopanem jeden z najbardziej interesujących polskich teatrów. Wstęp wolny.
Uwaga - spotkanie z Paolo Rumizem zapowiadane na plakacie na piątek 8 grudnia na 11:40 nie odbędzie się, gdyż autor z ważnych powodów osobistych odwołał w ostatniej chwili przyjazd do Zakopanego. Przepraszamy i zapraszamy! «« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    217

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2018