E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Nowiny

Podhale
Zagłosuj na projekt Etno Folkowa Jesień w Kościelisku
 dodano: 5 Października 2017

Jesteś fanem muzyki folkowej? Zagłosuj na projekt "Festiwal Muzyki Etno Folkowa Jesień w Kościelisku" w Budżecie Obywatelskim Małopolski.

W jeden z wrześniowych weekendów 2018 roku na scenie plenerowej na stadionie biathlonowym w Kościelisku spotkają się zespoły prezentujące oryginalny podhalański folklor i grupy inspirujące się tradycjami ludowymi - gwiazdy muzyki etnicznej oraz artyści będący na początku swojej drogi. Można pomóc zrealizować jedyne tego typu wydarzenie w naszym regionie.Ubiega się ono o dofinansowanie z Budżetu Obywatelskiego Małopolski. 


Aby zagłosować na to zadanie, w karcie głosowania trzeba wpisać dane: Subregion PODHALAŃSKI, KOD ZADANIA: POD12, NAZWA ZADANIA: Festiwal Muzyki Etno Folkowa Jesień w Kościelisku. Można głosować tylko jeden raz. 

Do wyboru są 2 sposoby głosowania:
 
- elektronicznie (pod adresem: http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie
- poprzez włożenie wypełnionej karty do urny – w urzędzie Miasta Zakopane, ul. Tadeusza Kościuszki 13 lub Agendzie Zamiejscowej UMWM: Nowy Targ, al. 1000-lecia 35. «« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    308

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2018