E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Nowiny

Podhale
VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II
 dodano: 13 Września 2017

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do uczestnictwa w kolejnej propozycji projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”.

Spacery edukacyjne z przewodnikiem po zespołach klasztorno-pustelniczych Sióstr i Braci Albertynów, adresowane do wszystkich zainteresowanych biografią św. Brata Alberta oraz historią tych zgromadzeń.


Spacery edukacyjne z przewodnikiem po zespołach klasztorno-pustelniczych Sióstr i Braci Albertynów

W celu potwierdzenia terminów spacerów edukacyjnych wymagany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny z przewodnikiem 606 100 009, a następnie przesłania drogą mailową na adres tr.przewodnik1@wp.pl wstępnej rezerwacji. Szczegółowe zasady zapisów, rezerwacji terminów oraz karty zgłoszenia opisane są i załączone w regulaminie spacerów zamieszczonym na stronie www.idmjp2.pl.

Wędrówki odbywać się będą we wskazane przez organizatora - Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, niedziele września i października, tj. 17 i 24 września oraz 1 i 8 października, początek godz. 15.00 (dla turystów zgłaszających się indywidualnie) oraz w dowolne dni w okresie od 13 września do 20 października dla pięciu grup zorganizowanych - po potwierdzeniu dat i godzin z przewodnikiem.

Warunkiem uczestnictwa w spacerze jest wypełnienie i podpisanie karty zgłoszenia: dla grup składających się z indywidualnych zgłoszeń (załącznik nr 1 regulaminu) lub dla grup zorganizowanych (załącznik nr 2 regulaminu) oraz przekazanie jej przewodnikowi: poprzez przesłanie skanu karty zgłoszenia na adres tr.przewodnik1@wp.pl lub przekazanie oryginału przed spacerem. Kartę zgłoszenia będzie można wypełnić także na miejscu (formularze u przewodnika).

Każda wędrówka (dla zgłoszeń indywidualnych i grupowych) rozpoczyna się przed Pustelnią św. Brata Alberta. Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

UDZIAŁ W SPACERACH JEST NIEODPŁATNY!

 

Projekt „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”.

Organizator spacerów: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie

Partner: Zgromadzenie Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim

Patroni medialni: Tygodnik „Gość Niedzielny”, Radio PLUS, Portal franciszkanska3.pl

Więcej o projekcie:

Projekt „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”, którego głównym organizatorem jest Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie realizując go we współpracy z kilkoma partnerami, rozpoczął się w czerwcu 2017 r. To duże przedsięwzięcie, w które wpisanych jest szereg propozycji kulturalnych. Impulsem do jego realizacji był trwający aktualnie Rok Świętego Brata Alberta. 
W ramach projektu zaplanowano szereg wydarzeń (m.in. spotkanie w Kinie Kijów Centrum, wystawę, koncerty, spacery po Krakowie i Zakopanem - Kalatówkach z przewodnikiem, projekcje filmów, spektakl i wiele innych), które odbywają się od czerwca do listopada 2017 roku.

Szczegółowy program i opis projektu: www.idmjp2.pl«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    301

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2018