E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Nowiny

Podhale
Redyk Karpacki coraz bliżej Zakopanego
 dodano: 8 Sierpnia 2013

Redyk Karpacki – wydarzenie bez precedensu coraz bliżej Zakopanego. Już w najbliższą środę Redyk pojawi się w Łapszach Wyżnych u Kazimierza Furczonia gdzie m.in. zostanie poświęcona nowa bacówka a wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w degustacji potraw regionalnych. Potem z każdym dniem Redyk Karpacki będzie coraz bliżej Zakopanego.


Inicjatorem redyku jest Piotr Kohut z Koniakowa w powiecie cieszyńskim, Prezes Fundacji Transhumance, będący jednym z nielicznych w Polsce baców posiadających certyfikaty Unii Europejskiej na wyrób tradycyjnych produktów regionalnych takich jak: oscypek, redykołka i bryndza. Redyk Karpacki 2013 jest projektem międzynarodowym, w który zaangażowały się organizacje i instytucje samorządowe Polski, Rumunii, Ukrainy, Czech. 9 sierpnia Redyk zatrzyma się w Zakopanem na Równi Krupowej.«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    1252

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017