E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Tatry
#NajważniejszeWrócić odcinek 7 - "Beskidy to nie tylko turystyka piesza"
 dodano: 30 Listopada 2020

Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na kolejny odcinek serii filmów edukacyjnych o tematyce bezpieczeństwa w górach: #NajważniejszeWrócić. Najnowszy odcinek cyklu #NajważniejszeWrócić osadzony pośród złotych, jesiennych koron drzew zabierze nas w Beskidy, aby pokazać nieco inną niż piesza, formę turystki aktywnej w górach.


Członkowie grupy „Wichry Beskidu” biegają po górach od kilku lat i posiadają w tym zakresie szerokie doświadczenie, którym się z nami podzielą. Opowiedzą jak przygotować się do bezpiecznego pokonywania biegiem górskiego dystansu i dlaczego według nich Małopolska to najlepszy region do biegania po górach. Zarekomendują nam również beskidzkie trasy o różnych poziomach trudności i podpowiedzą na co zwrócić uwagę będąc początkującym biegaczem.  W drugiej części filmu zobaczymy fragmenty górskich tras rowerowych - Małopolska to ponad 3 tysiące kilometrów szlaków rowerowych i aż 4 profesjonalne parki rowerowe. Zobaczymy jak wielką przyjemność można czerpać ze zwiedzania gór na dwóch kółkach. Ratownik Grupy Beskidzkiej GOPR przypomni, że turystyka aktywna to również związane z nią urazy, dlatego ważne, by przestrzegać kilku ważnych zasad uprawiając ją i pamiętać o tym, że najważniejsze wrócić!

Link do najnowszego odcinka: https://youtu.be/9kF0vOOE1g8

Kolejne odcinki serii, premierowo prezentować będziemy w każdy piątek o godz. 12.00.

Poprzednie filmy z serii #NajważniejszeWrócić dostępne są na facebookowym profilu Małopolskiej Organizacji Turystycznej: facebook.com/mot.krakow i na kanale MOT w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCOoK_OGCBIKKu0NpTTQXJiw

Akcja edukacyjna #NajważniejszeWrócić jest współfinasowana ze środków Ministerstwa Rozwoju w ramach projektu „W małopolskich górach bezpieczniej!”. Partnerami akcji są Województwo Małopolskie i Małopolski System Informacji Turystycznej.«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    264

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2022