E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Kultura
Spotkanie z Martą Marią Dobrzyńską, autorką książki "Królowa Magnolii"
 dodano: 4 Sierpnia 2020

Zapraszamy na spotkanie z Martą Marią Dobrzyńską, autorką powieści "Królowa Magnolii", które odbędzie się 8. sierpnia 2020 r. o 18.00 w Kawiarni Kmicic przy ulicy Staszica 11a w Zakopanem.


O książce:

Powieść idealna zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Wciągająca fabuła, barwne postacie i głęboko zarysowane charaktery, ludzkie (i elfie) problemy – te zwyczajne i te poważne. Ta książka wraz z jej bohaterami, pozwala nam lepiej rozumieć siebie nawzajem: mężczyznom – kobiety, kobietom – mężczyzn, młodszym – starszych, a starszym – młodszych. Można zobaczyć, jak żyć prawdziwą radością, lecz także jak przeżyć ból rozstania lub miłosnego zawodu oraz jak być naprawdę wolnym. Można wreszcie wraz z Cayenne poszukać źródła i sensu rzeczywistości, której Magnolia jest tylko małą cząstką. Co nieoczywiste, te głębokie, a często i trudne doświadczenia bohaterów opisane są niezwykle lekko, pomysłowo i z dystansem.

Wszystko to sprawia: że opowieść Marty Marii Dobrzyńskiej zarazem uwodzi i otwiera na życiową mądrość, często zakrytą tak dla ludzi, jak i dla elfów; że nieco już szablonowy gatunek, jakim jest fantasy, można odkryć na nowo; że niejeden z czytelników pobiegnie z tą książką do lasu lub wdrapie się na drzewo i na pewno dostrzeże więcej.
 
Kawiarnia Kmicic, Stanisława Staszica, Zakopane
2020-08-08 od 18:00
Organizator: Kawiarnia Kmicic
Strona www: https://kawiarniakmicic.pl/«« Powrót do listy wiadomości


 Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    1120

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2024