E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Zakopane
19. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
 dodano: 11 Czerwca 2019

19. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
30.06 - 11.08.2019
 
Jeden z największych festiwali organowych w Polsce, który wpisał się już na dobre w kulturalny kalendarz wydarzeń miasta i stanowi ciekawą, wakacyjną propozycję zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Program festiwalu od lat dobierany jest w taki sposób, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających melomanów. Jest też okazją do obcowania z wielkimi dziełami muzyki organowej i kameralnej, granymi przez znakomitych artystów przyjeżdżających z całego świata. Zapraszamy do posłuchania wspaniałej muzyki, granej przez najznakomitszych wirtuozów w przestrzeniach zakopiańskich świątyń, galerii czy teatru.


W Sanktuarium Najświętszej Rodziny, w Kościele na Górce, w Sanktuarium Narodowym na Krzeptówkach, w sali Miejskiej Galerii Sztuki im Wł. hr. Zamoyskiego czy też w Teatrze im. St I. Witkiewicza będą rozbrzmiewać od końca czerwca do połowy sierpnia utwory największych kompozytorów. Festiwal to swoista podroż przez muzykę.«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    200

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2019