E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Zakopane
Koncert etno-jazzowy Harmony Trejo
 dodano: 17 Maja 2019

Zbliżająca się Noc Muzeów będzie miała także ciekawe akcenty muzyczne. Zapraszamy o godz. 19:30 przed gmach główny Muzeum Tatrzańskiego na koncert etno-jazzowy Harmony Trejo w składzie:

Jakub Hubicki - akordeon
Bartek Chojnacki - kontrabas
Maciej Cisło - gitara
Patryk Zakrzewski - instrumenty perkusyjne.


Trudno jest nam opisać w dwóch zdaniach muzykę, którą się zajmujemy. Od momentu kiedy zaczęliśmy wspólnie grać, zmierzyliśmy się z wieloma projektami o szerokiej stylistyce, w każdej szukając najlepszego brzmienia dla tego zestawu instrumentów – akordeonu, kontrabasu i gitary. Meandry stylistyki spowodowane są też różnicami w naszych zainteresowaniach muzycznych i osobowościach. Dziś trudno nam powiedzieć, czym będzie to, co chcemy grać – jesteśmy zachłanni muzyki, nie boimy się mierzyć jednocześnie z wieloma projektami. A wszystkie fascynują nas podobnie. I tak nasze Trejo na dzień dzisiejszy wykonuje głównie muzykę world music, ethno jazz, aranżując utwory z całego świata i pisząc swoje kompozycje – piszą o sobie muzycy.«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    164

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2019