E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Zakopane
Trwają przygotowania do 49. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru
 dodano: 17 Lipca 2017

Przygotowania do 49. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich realizowane są zgodnie z przyjętym harmonogramem prac. 

Zakopiańskie Centrum Kultury sfinalizowało postępowanie dotyczące wynajmu namiotu i podpisana została umowa z Firmą KONTENT z Grodziska Mazowieckiego. Pozyskaliśmy wyjątkowy namiot festiwalowy!


Namiot festiwalowy, który w tym roku stanie na Górnej Równi Krupowej spełnia wszystkie wymagania sformułowane na etapie postępowania, w tym roku była to procedura zamówienia na usługi społeczne. Procedura trwa dłużej, ale dzięki niej spełnione zostały nasze oczekiwania techniczne i finansowe. Namiot gwarantuje najwyższą jakość odbywających się w jego wnętrzu prezentacji artystycznych, zapewniając komfort artystom i widzom. W celu podniesienia bezpieczeństwa dochowane są również wszystkie standardy dotyczące niepalności i obliczeń konstrukcyjnych.

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem 17 - 25.08.2017
Już po raz 49. pod Giewontem spotkają się góralskie zespoły z całego świata oraz znawcy i miłośnicy folkloru. Piękne stroje, muzyka i taniec, a także atrakcje dla dzieci i dorosłych z pewnością jak co roku zachwycą festiwalową publiczność i wszystkich odpoczywających w tym czasie pod Tatrami. 

W tegorocznym konkursie udział weźmie 15 zespołów zagranicznych z trzech kontynentów oraz zespoły z Polski, które rywalizować będą o statuetkę „Złotej Ciupagi”. To właśnie dzięki wyjątkowej formule konkursowej, Festiwal uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych festiwali folklorystycznych.

Dyrektor Zakopiańskiego Centrum Kultury Beata Majcher
Dyrektor 49. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich Joanna Staszak

 

Zapraszamy na 49. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem!«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    313

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017