E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Zakopane
Wspólne sprzątanie potoku Zakopianka
 dodano: 18 Kwietnia 2017

W związku z udostępnieniem dla celów wędkarskich w 2015 roku przez PZW potoku Zakopianka, koło wędkarskie w Zakopanem stało się opiekunem łowiska. Po powodzeniu ubiegłorocznej akcji wspólnego oczyszczenia koryta, zakopiańskie koło wędkarskie postanowiło kontynuować swe działania również w tym roku i 23 kwietnia, posprzątać potok. Wszystkich chętnych, nie tylko wędkarzy, zapraszamy do wspólnej akcji. Miejsce zbiórki - kładka do Muzeum Jana Kasprowicza przy ul. Guty 15, o godz. 10.00. 


Akcja ma na celu nie tylko zadbanie o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko, ale również budowanie świadomości społecznej w kwestii ekologii. Koło PZW w Zakopanem ma nadzieję, że dzięki współpracy możemy doprowadzić do stanu z przeszłości, kiedy to potok Zakopianka był czysty i pełen pstrągów.

Akcję wspiera Urząd Miasta Zakopane, który zadba o odbiór zebranych śmieci.

Kontakt dla zainteresowanych akcją: Mirosław Wnuk z Zarządu koła PZW Zakopane, tel. 604 252 393, mail: mirekwnuk14@gmail.com«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    361

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017