E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Zakopane
Sadzimy rodzime gatunki drzew w Zakopanem
 dodano: 13 Kwietnia 2017

Burmistrz Miasta Zakopane i Tatrzański Park Narodowy serdecznie zapraszają w dniach 21 i 22 kwietnia przedszkolaków wraz z opiekunami, uczniów szkół wraz z nauczycielami, a także spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe do wzięcia udziału w akcji sadzenia rodzimych gatunków drzew i krzewów na terenie Zakopanego.


W ramach zajęć plenerowo-edukacyjnych w dniu 21.04.2017 r. (piątek) dzieci wraz z opiekunami otrzymają sadzonki drzew i krzewów, które przy udziale pracowników TPN posadzą na swoich terenach lub na działkach gminnych. Będzie to ciekawa lekcja przyrody.

Ponadto mieszkańcy Zakopanego, którzy chcieliby otrzymać sadzonki drzew rodzimych gatunków i posadzić je na swoich nieruchomościach na terenie miasta, będą mogli pozyskać je w dniu 22.04.2017 r. (sobota). Szczegóły już wkrótce na stronie internetowej Urzędu Miasta Zakopane oraz bezpośrednio w Wydziale Ochrony Środowiska tel. (18) 20-20-412 i (18) 20-20-474.

PODSTAWOWE ZASADY SADZENIA DRZEW I KRZEWÓW [PDF]«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    320

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017