E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Podhale
10 edycja turnieju BUKOVINA POLO SNOW MASTERS
 dodano: 9 Lutego 2017

BUKOVINA Resort zaprasza na 10. edycję zawodów polo na śniegu w Tatrach!

W dniach 9-12 lutego b.r. odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju BUKOVINA POLO SNOW MASTERS. W zimowej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego, tuż obok Hotelu BUKOVINA, do rywalizacji staną cztery drużyny kobiece i cztery męskie. Wezmą one udział w Turnieju Głównym. Dwa zespoły młodych zawodników zaprezentują się natomiast w Turnieju Beginners Incentive Cup.


Za sprawą sponsora tytularnego imprezy – Resortu BUKOVINA, a także organizatora zawodów - Klubu Buksza, Bukowina Tatrzańska, jak co roku, zmieni się w arenę zawodów polo na śniegu. 30 graczy, 60 koni, ogromne sportowe emocje i liczne imprezy towarzyszące, zapewnią gościom mnóstwo wrażeń.

Turniej polo rozpocznie się w czwartek, 9 lutego o godz. 10.00, grami półfinałowymi. Zawody rozgrywać się będą na specjalnie przygotowanym, śnieżnym boisku. Tuż przy nim, kibice będą mogli z bliska oglądać zmagania drużyn. Również na tarasie, będącym częścią Active Baru Hotelu BUKOVINA, gdzie zorganizowany zostanie Snow Picnic, w dogodnych warunkach będzie można dopingować zawodników.

BUKOVINA POLO SNOW MASTERS to, poza niezwykłymi, sportowymi emocjami, również ciekawe wydarzenia towarzyszące. Jednym z nich będzie, odbywający się w sobotę o godz. 20.00 w Hotelu BUKOVINA, pokaz kolekcji „Shadows” uznanego polskiego projektanta, Tomasza Ossolińskiego. Wstęp na pokaz, podobnie jak na wszystkie rozgrywki sportowe, jest wolny. Jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na pokazie, należy wcześniej dokonać rezerwacji w recepcji Hotelu BUKOVINA (nr tel. 18 20 25 400).

Obecność na turnieju, będącym wydarzeniem towarzyskim sezonu, potwierdzili liczni sportowcy, a także przedstawiciele świata sztuki i show biznesu.«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    259

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017