E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Dziennikarze PPWSZ
Silesian Soundsystem w Nowym Targu
 dodano: 14 Czerwca 2010    (źródło: Redakcja - studenci PPWSZ)

W sobotę 12.06. odbył się koncert grupy Silesian Soundsystem z Ustronia. Była to kolejna odsłona cyklu imprez pt. „Reggae Fever”. Dominowały zdecydowanie klimaty dancehallowe, ale można było tez posłuchać tradycyjnego reggae, o co zadbał Renkaw Selecta z MoBay Sound!


Po godzinie 20.00, nowotarski klub „Dudek” rozbrzmiał słonecznymi dźwiękami rodem z Jamajki. Za gramofonami stanął wcześniej wspomniany Renkaw Selecta, który rozgrzewał atmosferę, przed występem gwiazd. Bawiący się, mogli dzięki niemu posłuchać nowych, jak i starych melodii z kręgu muzyki reggae. Zatem rytmy roots przeplatały się z raggamuffin oraz dancehallem. Selektor nawiązał, jak zwykle doskonały kontakt z publiką, która radośnie tańczyła w rytm granej przez niego muzyki. Trzeba też podkreślić, że wśród imprezowiczów przeważał pierwiastek żeński. Około godziny 23.00 na scenę wkroczyli muzycy z Silesian Soundsystem, którzy raczyli klubowiczów muzyką dancehallową. Ich występ spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, któremu towarzyszyła gorąca zabawa na parkiecie a pozytywna atmosfera panowała do późna.

Koncert należy zaliczyć do udanych, co jest niewątpliwą zasługą organizatora oraz współpracowników. Pozostaje czekać na kolejne edycje „Reggae Fever” i nowych muzycznych gości.


Sławomir Bafia


«« Powrót do listy wiadomości


 Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    2434

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2022