E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Dziennikarze PPWSZ
Juwenalia przeniesione...
 dodano: 19 Maja 2010    (źródło: Redakcja)

Deszcz znowu próbuje popsuć zabawę studentom PPWSZ.
Impreza odbędzie się, ale w innym terminie.Dziewiętnastego maja na PPWSZ miały się odbyć Juwenalia, jednak się nie odbędą. Powodem całego zamieszania jest nieustannie padający deszcz na terenie Podhala.
Impreza była przez długi czas starannie przygotowywana przez Samorząd Studencki PPWSZ. Kosztowało to studentów nie mało wysiłku.
„Ważne jest, że udało się pozyskać sponsorów, dzięki którym taka impreza jest możliwa. Im więcej sponsorów, tym większe możliwości. Im więcej możliwości, tym lepsza zabawa”- powiedział jeden ze studentów.


Z powodu niesprzyjającej aury Juwenalia przeniesiono na 31 maja. Miejsce całego przedsięwzięcia bez zmian: Park Miejski w Nowym Targu. To tam zgromadzą się studenci po Wielkiej Paradzie Przebierańców, która wcześniej przejdzie wokół rynku. „Stroje dowolne. Im bardziej kolorowo i oryginalnie, tym lepiej”- stwierdził przedstawiciel Samorządu Studenckiego.


Nie bez powodu tegorocznej imprezie towarzyszy hasło: WYPASIONE JUWENALIA.
Tym razem ma być wyjątkowo. Od poprzednich imprez tego typu różni je bogaty i ciekawy program, w którym mieszczą się m.in. mecz piłki nożnej między wykładowcami a studentami PPWSZ, pokazy: capoeiry, breakdance, graffiti. Oprócz tych rozrywek przewidziane są warsztaty z promocją poszczególnych kierunków. Gwóźdź programu to występ zespołu Oddział Zamknięty. Całą imprezę ma zamknąć after party w klubie ADHD.

Historia lubi się powtarzać - ubiegłego roku, to właśnie deszcz przyczynił się do nieudanej fety studenckiej, jednak miejmy nadzieję, że w tym roku tak nie będzie.


Joanna Pałac - PPWSZ


«« Powrót do listy wiadomości


 Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    2157

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2022