E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Multimedia
Sylwestra nie będzie - zobacz opinie mieszkańców Zakopanego i turystów [video!]
 dodano: 27 Grudnia 2009    (źródło: Redakcja)

Sylwester roku 2009 będzie kolejnym Sylwestrem bez plenerowej imprezy w Zakopanem. Miasto nie zorganizuje ani koncertów, ani pokazów ani tym bardziej ochrony czy choćby sanitariatów. Oznacza to, że turyści i mieszkańcy, którzy nie wykupią sobie miejsca na balach w restauracjach, klubach i hotelach, będą musieli "na własną rękę" szukać zajęcia w ten wyjątkowy w roku wieczór.


Sylwester organizowany w centralnych miejscach miast, na reprezentacyjnych ulicach, placach i rynkach, jest wizytówką każdego miasta. W relacjach TV nie brakuje relacji, nie tylko ze światowych metropolii jak Nowy Jork czy Londyn, ale i z polskich Krakowa czy Warszawy. W tym roku na pewno nie będzie relacji z Zakopanego- chociaż zorganizowana tutaj, i prowadzona pod kontrolą impreza, byłaby z racji swego umiejscowienia i popularności miasta, niezwykłą.Co zatem myślą sami mieszkańcy i turyści na ten temat? Zapraszamy do obejrzenia ulicznej sondy. 
 


«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    2523

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2020