E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Multimedia
Projekt Trebuniów- Tutków i Twinkle Brothers [zobacz teledysk zespołu!]
 dodano: 21 Sierpnia 2009

Projekt Trebuniów- Tutków i Twinkle Brothers po raz pierwszy zabrzmiał w pełnej krasie w kolebce projektu góralsko- jamajskiego- w Zakopanem, w samym sercu Podhala!


Po 17 latach współpracy, sukcesach na listach muzyki świata w Europie i Ameryce oraz koncertach w największych miastach Polski- m.in. w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie, muzyka z ostatniego albumu Songs of Glory/Pieśni Chwały wreszcie zawitała pod Tatry!
 
Wspólne nagrania Trebuniów- Tutków, znanej i cenionej muzykującej rodziny, która przeszła ewolucję od kapeli góralskiej po zespół koncertujący na największych festiwalach word music w Europie, Azji i Ameryce, z jamajskimi rastamanami, legendarną gwiazdą roots reggae, od początku budziła kontrowersje, szczególnie wśród górali. Jak widać, współpraca ta, która przyniosla wielką popularność i rozsławiła polską muzykę góralską również poza granicami Polski znalazła wreszcie swoje miejsce również pod Giewontem, skąd przed laty ruszyła w świat. Tym samym stare przysłowie "cudze chwalicie, swego nie znacie..." stało się już nieaktualne.
 
Trebunie-Tutki z Twinkle Brothers można było zobaczyć i usłyszeć 20 sierpnia o godz. 20.00 na Równi Krupowej w Zakopanem. Koncert rozpoczął Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem.
 
Anita Rysiewska
Manager


www.trebunie.pl
www.krzysztoftrebunia.art.pl


«« Powrót do listy wiadomości


Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    1886

Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2020