E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Kalendarz imprez - Zakopane, Tatry i Podhale
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Poprzedni miesiąc 08 / 2020 Następny miesiąc

Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Kultura
    wydarzenia w dniu: 02-08-2020
   ««Powrót do kalendarza | Powrót do listy wydarzeń     Poprzednie wydarzenie    Następne wydarzenie

 CODZIENNIK ZAKOPIAŃSKI - CZYTAJ, POZNAWAJ I WĘDRUJ ONLINE
     Data:  2020-04-14 - 2020-08-31

Zakopane ma swoją historię, swoje legendy, tajemnice i unikalny klimat. W natłoku codziennych spraw nie jesteśmy często w stanie zatrzymać się i spojrzeć na miejsce, które kochamy, z innej perspektywy, zgłębić jego bogactwo, odkryć je na nowo. „Codziennik zakopiański” to publikacja online, która ma nam w tym pomóc. Każdego dnia otrzymamy propozycję krótkiego fascynującego artykułu o mieście pod Giewontem. Mamy nadzieję, że podsyci on waszą ciekawość, zachęci do zdobywania nowych informacji, zainspiruje.


https://www.zakopane.pl/strefa-turystyczna/codziennik-zakopianski/

Pięć dni to pięć różnorodnych bloków tematycznych: poniedziałkowa „Historia jakiej nie znacie”, wtorkowe ”Wiadomości turystyczne”, dostępna w środy „Nasza kultura”, „Czwartki literackie” oraz piątkowa „Kultura rodzima”.

Żadne miasto w Polsce od ponad stu lat nie rozbudza tak wyobraźni jak Zakopane. Miasto legenda, piękne, urokliwe miejsce, gdzie każdy znajdzie interesującą i ważną dla siebie przestrzeń. Zakopane to miejsce pełne walorów, otwarte, gościnne dla wszystkich tych, którzy pragną zostać tu na dłużej, pełne ludzi twórczych, literackich symboli, wspaniałej historii, rodzimego folkloru oraz pięknych zapierających dech w piersiach widoków.

Dla wszystkich kochających Zakopane i tęskniących za nim, dla tych, którzy chcieliby je poznać jeszcze lepiej lub ze zdecydowanie innej strony Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury przygotowało nowy interesujący projekt. „Codziennik Zakopiański” to publikacja internetowa, w której każdego dnia pojawią się ciekawe artykuły podejmujące tematy tak bliskie i ważne dla Zakopanego. Opowiemy o jego historii i bogatej kulturze, zaprosimy do zapoznania się z jego szeroką ofertą turystyczną.

Mamy nadzieję, że lektura naszego dziennika stanie się dla Państwa codziennym rytuałem.

Doskonale wiemy, że pewnych rzeczy nie da się zastąpić wersją online. Tęsknota za odkrywaniem w wymiarze rzeczywistym jest bardzo silna. Pamiętajmy jednak, że w obecnych trudnych czasach takie rozwiązanie wydaje się być najwłaściwsze. Tworząc nasz projekt mieliśmy na uwadze wszystkich, o których zdrowie i życie w szczególności powinniśmy się zatroszczyć.

Szczerze wierzymy w to, że już w niedalekiej przyszłości prezentowane przez nas miejsca i atrakcje staną się ponownie dostępne, a teraz wszyscy bądźmy SERCEM W ZAKOPANEM.

Wszystkie opublikowane dotąd artykuły Codziennika znajdziecie Państwo na stronie Zakopane.pl w strefie turystycznej https://www.zakopane.pl/strefa-turystyczna/codziennik-zakopianski/. Natomiast każdy nowy artykuł zostanie również opublikowany w aktualnościach strefy turystycznej i miejskiej. Zapraszamy do lektury!

 

  «« Poprzednie wydarzenie   Następne wydarzenie »» 

https://www.zakopane.pl/strefa-turystyczna/codziennik-zakopianski/
Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    4959
Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2020