E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Kalendarz imprez - Zakopane, Tatry i Podhale
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Poprzedni miesiąc 03 / 2018 Następny miesiąc

Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański

Kultura
    wydarzenia w dniu: 14-03-2018
   ««Powrót do kalendarza | Powrót do listy wydarzeń     Poprzednie wydarzenie    Następne wydarzenie

 Zagraj w curling pod Tatrami
     Data:  2018-03-09 - 2018-03-25

Oglądałeś curling podczas zakończonych niedawno igrzysk olimpijskich? Teraz sam możesz spróbować gry! W świat curlingu wszystkich zainteresowanych wprowadzi Krakowski Klub Curlingowy, który już po raz trzeci zaprasza do Czarnego Dunajca. W czasie „Curlingu pod Tatrami” będzie można zmierzyć się z wypuszczaniem granitowego kamienia i szczotkowaniem lodu, zaznać emocji sportowych i dobrze się bawić.

W dniach 9-25 marca na lodowisku Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu odbędą się:
 
  • zajęcia otwarte dla wszystkich chętnych (mieszkańców, turystów, w tym osób poruszających się na wózkach), podczas których każdy będzie mógł spróbować gry pod okiem wykwalifikowanych instruktorów,
  • treningi dla uczniów lokalnych szkół,
  • festyn rodzinny
  • dwa towarzyskie turnieje sportowe, w których uczestniczyć będą drużyny z Polski oraz zagraniczne, a wszyscy chętni będą mogli obejrzeć na żywo zawody i kibicować startującym w nich drużynom
  • obóz sportowy - otwarty także dla osób, które jeszcze nigdy nie grały w curling i dopiero chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tym sportem.
 
- W programie nie zabraknie atrakcji dla każdego bo też gry w curling spróbować może każdy! Piękno tego sportu daje jednakowe szanse dzieciom, młodzieży, dorosłym i seniorom, kobietom i mężczyznom, osobom pełnosprawnym i poruszającym się na wózkach – mówi Krzysztof Kawecki, z organizującego wydarzenie Krakowskiego Klubu Curlingowego - Zapraszamy mieszkańców Podhala i turystów, osoby prywatne i organizacje, amatorów i doświadczonych curlerów.
 
Więcej informacji o Curlingu pod Tatrami i szczegółowy program wydarzeń można znaleźć na stronie: curlingpodtatrami.pl
 
Curling pod Tatrami to jedyne wydarzenie curlingowe w  regionie zakrojone na tak szeroką skalę. Organizowane jest przez Krakowski Klub Curlingowy przy współpracy z Gminą Czarny Dunajec i Polską Federacją Klubów Curlingowych. Partnerami Wydarzenia są: Karczma „Na Rogu”, AND Computers oraz F.H.P. Janas. Partnerem Wydarzenia oraz Patronem Toru są Chochołowskie Termy. Patronatem medialnym wydarzenie objęli natomiast: Radio Kraków, Tygodnik Podhalański, 24tp.pl, Internetowy Serwis Informacyjny Góral Info.

  «« Poprzednie wydarzenie   Następne wydarzenie »» 
Udostępnij     Zapisz w schowku     Drukuj       Zgłoś błąd    1226
Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2018