Duszpasterstwo Trzeźwości przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu oraz Burmistrz Nowego Targu mgr inż. Marek Fryźlewicz i NKA „ Rodzina” zapraszają na XXVI I   DNI TRZEŹWOŚCI NA PODHALU pod hasłem „Trzeźwość uszczęśliwieniem rodziny” 18-21 listopada 2010 r. 
 
 PROGRAM 
  
Czwartek -  18 listopada 2010  
  
Trzeźwość Młodzieży 
 
17.00   Spotkanie w domu katechetycznym dla młodzieży bierzmowanej 1 grupa 
18.00   Msza św. dla młodzieży i rodziców 
 
19.00   Spotkanie w domu katechetycznym dla młodzieży bierzmowanej 2 grupa 
  
Piątek - 19 listopada 2010 
  
Trzeźwość Rodziców 
 
17.00   Spotkanie w salce dla rodziców kandydatów do Bierzmowania, nauczycieli i wychowawców: „Czy tolerancja może być zgodą na zło? Dopalacze i inne substancje psychoaktywne – jak rozmawiać na ten temat z dziećmi? Prowadzą: ks. mgr Jan Jakubiec, mgr Zofia Bulas, mgr Marcin Jagła. 
18.00   Msza św. z homilią z udziałem dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców. Zaraz po Mszy świętej Droga Krzyżowa o trzeźwość Rodzin i Narodu Polskiego 
  
Sobota -  20 listopada 2010 
  
Abstynencja Znakiem Sprzeciwu 
  
14.00   Spotkanie wspólnotowe wszystkich grup trzeźwościowych. 
15.00   Koronka do Miłosierdzia Bożego i przejście do NKA „Rodzina”. Rycerze Kolumba: wyzwanie dla mężczyzn. 
18.00   Msza św. z homilią, 3 świadectwa abstynentów, przyrzeczenia abstynenckie grup trzeźwościowych. Po Mszy św. łańcuch serc abstynenckich.  
19.30   Spotkanie integracyjne w Szkole Podstawowej nr 5 i mityng otwarty AA w salce katechetycznej. 
  
Niedziela -  21 listopada 2010 
  
Trzeźwe spojrzenie w przyszłość 
  
9.00   Msza św. na zakończenie XXVII Dni Trzeźwości na Podhalu pod przewodnictwem Księdza Proboszcza mgr. Stanisława Strojka. Odnowienie przyrzeczeń abstynenckich przez młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. 
10.30 Spotkanie w domu katechetycznym i podsumowanie XXVII Dni Trzeźwości na Podhalu.  					
 |