E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Nowiny
 Przegląd prasy i nowin
   Zakopane
   Tatry
   Podhale
   Kultura
   Narty
Felietony
Opowiadania
Multimedia
Gastronomia
Fotoreportaże
Dziennikarze PPWSZ
Kalendarz imprez
Pogoda/kamery
Ogłoszenia
Forum dyskusyjne
Redakcja
 Reklama
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Fotoreportaże

Fotoreportaże
TWÓRZ Z NAMI FOTOREPORTAŻE! - Jeżeli posiadasz ciekawe zdjęcia z jakiejś imprezy, koncertu, wernisażu, zawodów sportowych, ciekawej wycieczki w Tatry lub po Podhalu, może organizujesz wystawę czy konkurs... i chcesz zaprosić ludzi, a może malujesz, tworzysz grafiki komputerowe lub rysunki regionalne... lub masz cokolwiek co łączy się z tematyką Naszego seriwsu. Prześlij to do Nas - pokaż się światu ! Nadesłane przez Ciebie materiały umieścimy w dziale fotoreportaże, wraz z podpisem autora i linkiem do Twojej strony WWW.
Materiały prosimy przesyłać na adres: redakcja@z-ne.pl wraz z opisem co na nich się znajduje, oraz krótkim kilkuzdaniowym opisem do kategorii.

Tatrzańskie Wici rozpoczęte!
pozycji w albumie: 28       album dodany: 2010-07-05
Występy zespołów góralskich, rozpalenie Watry oraz pokaz i wioska Wojów - to główne atrakcje pierwszego dnia Tatrzańskich Wici! Zapraszamy na cykl imprez na Podhalu do 12 września!

Sobótki w Nowym Targu
pozycji w albumie: 49       album dodany: 2010-06-21
Mateusz Ziółko i kapela Zbigniewa Wałacha - to muzyczne atrakcje tegorocznych nowotarskich sobótek. Oprócz puszczania wianków, puszczano także sztuczne ognie. Zdjęcia: Piotr Walicki

Bronisław Komorowski w Nowym Targu
pozycji w albumie: 50       album dodany: 2010-06-17
Kandydat na Prezydenta RP i Marszałek Sejmu gościł dzisiaj w stolicy Podhala. Zdjęcia: Piotr Walicki

TVP w Nowym Targu
pozycji w albumie: 54       album dodany: 2010-06-11
TVPodhale i Telewizja Polska w piątek 11 czerwca realizowały materiał poświęcony Ojcu Świętemu i pobycie Papieża w roku 1979.

Piknik integracyjny w Zakopanem
pozycji w albumie: 74       album dodany: 2010-06-07
Pod hasłem: Aktywnie z uśmiechem na pierwszym pikniku, spotkali się niepełnosprawni z Zakopanego.

Pielgrzymka Sursum Corda 2010
pozycji w albumie: 81       album dodany: 2010-06-05
Rekordowo dużo pielgrzymów podąża szlakiem papieskim z Zakopanego do Ludźmierza. W tym roku mimo niekorzystnych prognoz pogoda dopisała.

Dzień dziecka w Rabkolandzie
pozycji w albumie: 71       album dodany: 2010-06-02
W ramach akcji Podhalańscy przedsiębiorcy dzieciom w dniu 2 czerwca odbył się festyn w Parku Rozrywki RABKOLAND w Rabce-Zdrój. Gwiazdą była Majka Jeżowska.

Oddział Zamknięty zagrał na Juwenaliach
pozycji w albumie: 46       album dodany: 2010-06-02
Oczekiwany, mimo deszczu, zespół dał świetny koncert - publiczność szalała! Zdjęcia: Piotr Walicki

Nowotarskie Juwenalia 2010
pozycji w albumie: 187       album dodany: 2010-06-01
Tak się bawi Nowy Targ! Okrzyk zachęcający do zabawy wypełnił ostatni dzień maja i park miejski w Nowym Targu. Studenci początkowo niezbyt licznie, wieczorem jednak całkiem tłumnie, obchodzili tradycyjne Juwenalia. Zdjęcia: studenci PPWSZ i www.goral.info.pl

Jarosław Kaczyński w Zakopanem
pozycji w albumie: 77       album dodany: 2010-05-30
"Musimy skończyć polsko-polską wojnę" - apelował Jarosław Kaczyński do swoich sympatyków podczas sobotniego spotkania przedwyborczego w Zakopanem. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 14:30 w sobotę, 29 maja. Jarosław Kaczyński - kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta RP przedstawił założenia swojego programu, a także wygłosił przemówienie. Zdjęcia: www.goral.info.pl

Charytatywnie na rzecz HOSPICJUM z Zakopanego
pozycji w albumie: 97       album dodany: 2010-05-25
23 maja 2010 r. zagrali i zaśpiewali dla hospicjum. Odbyła się również aukcja przedmiotów przekazanych na rzecz pomocy ludziom chorym. Wystąpili: Mateusz Ziółko, kabaret TRUTEŃ, zespół akrobatyczny OCELOT. Oprócz gwiazd wystąpiła młodzież ze szkoły organizującej koncert. Zdjęcia: Piotr Walicki

Straż Pożarna z Nowego Targu w obiektywie
pozycji w albumie: 50       album dodany: 2010-05-22
Gaszą pożary, ratują dobytek przed wodą, są gdy na drodze wydarzy się wypadek. Straż pożarna z Nowego Targu to zawodowcy - świadczy o tym nie tylko sprzęt, ale i doskonale wyszkoleni ludzie. Zdjęcia: Ilona Król, Damian Matuszek PPWSZ.

Bal w operze - sztuka Tuwima w Jasnym Pałacu
pozycji w albumie: 22       album dodany: 2010-05-17
Noc Muzeów w Zakopanem to doskonała okazja do przedstawienia dzieła Juliana Tuwima. Dokładnie o północy, w sali lustrzanej Jasnego Pałacu, aktorki z Towarzystwa Miłośników Teatru im. Heleny Modrzejewskiej odegrały sztukę komediową p.t. Bal w operze. Zdjęcia: www.fotos.avx.pl

Anna Maria Jopek w Zakopanem
pozycji w albumie: 43       album dodany: 2010-05-18
Po raz pierwszy w Zakopanem Anna Maria Jopek zaśpiewała swoje największe przeboje. Widzowie w kinie Sokół byli pod dużym wrażeniem wokalnych umiejętności artystki. Zdjęcia: Mateusz Gąska

Wiosna Jazzowa - część druga - dzień 3 [Kroke]
pozycji w albumie: 42       album dodany: 2010-05-17
Po koncercie grupy Fritatta z Krakowa i koncercie Nigela p.t. SHHH!, odbył się koncert artysty z zespołem KROKE. Zdjęcia: TLB.

[pierwsza strona]  (1-15)  (16-30)  (31-45)  (46-60)  (61-75)   »»  [ostatnia strona]


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2019