E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
bilboard_informacje
Informacja
ŚWIETA I SYLWESTER WOLNE MIEJSCA
 Rozkłady jazdy
   PKS
   PKP
   Linie prywatne
   STRAMA
Dojazd do Zakopanego
Baza noclegowa
 ABC turysty
   Przygotowanie
   Ekwipunek
   Informacje TOPR i TPN
   Oznaczenia szlaków
Pogoda
Kalendarz Imprez
 Informator / baza
   Apteki
   Banki / Bankomaty
   Kościoły / Msze
   Stacje paliw
   Parkingi
   Telefony / Instytucje
   Gdzie dobrze zjeść
   Gdzie się zabawić
   Kino / Teatr
   Sport / Rekreacja
Komunikaty
Przejścia graniczne
Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:   Z-ne.pl » Portal Zakopiański » Rozkłady jazdy» STRAMA

STRAMA - LINIE AUTOBUSOWE POLSKA - SŁOWACJA

 

Przedsiębiorstwo Transportowe
Marian Strama
34-500 Zakopane Balzera 30 tel. +48182062700
www.strama.eu
ROZKŁAD JAZDY
obowiązuje do 17.06.2016 do 16.10.2016
 

 ZAKOPANE PL - POPRAD SK
Miejscowość - nazwa przystanku kursuje codziennie - godziny odjazdu
  LS L L S L
Zakopane, ul. Balzera Nosal 06:00 09:00 x 15:00 16:00
Zakopane, ul. Zamoyskiego Watra 06:03 09:03 x 15:03 16:03
Zakopane, Dworzec Autobusowy stanowisko 3 06:15 09:15 11:15 15:15 16:15
Zakopane, Aleje 3 Maja Dolne 06:17 x x x x
Poronin, Dom Kultury 06:26 09:26 11:26 15:26 16:26
Poronin, Kośne Hamry 06:30 09:30 11:30 15:30 16:30
Poronin, Stasikówka 06:33 09:33 11:33 15:33 16:33
Bukowina Tatrzańska, Na Klinie 06:37 09:37 11:37 15:37 16:37
Łysa Polana, przystanek PL 06:49 09:49 11:49 15:49 16:49
Lysá Poľana, przystanek SK 06:50 09:50 11:50 15:50 16:50
Tatranská Javorina, Pošta 06:53 09:53 11:53 15:53 16:53
Ždiar-Strednica, Lyžiarsky vlek 07:02 10:02 12:02 16:02 17:02
Ždiar, Tatra 07:06 10:06 12:06 16:06 17:06
Ždiar, Galéria 07:08 10:08 12:08 16:08 17:08
Tatr. Kotlina, Belianska jaskyňa 07:14 10:14 12:14 16:14 17:14
Tatranská Kotlina, Čarda 07:15 10:15 12:15 16:15 17:15
Tatr. Lomnica, Kežmarské Žľaby 07:20 10:20 12:20 16:20 17:20
Tatranská Lomnica, Biela voda 07:22 10:22 12:22 16:22 17:22
Tatranská Lomnica, D.A. 07:27 10:27 12:27 16:27 17:27
Starý Smokovec, D.A. 07:37 10:37 12:37 16:37 17:37
Poprad,  Dworzec Autobusowy 07:53 10:53 12:53 16:53 17:53
Poprad Aquacity, parking x 10:56 x x x
           
POPRAD SK - ZAKOPANE PL
Miejscowość - nazwa przystanku kursuje codziennie - godziny odjazdu
    LS L LS L
Poprad Aquacity, parking   x 11:35 x x
Poprad,  D. A. stanowisko nr 4   08:50 11:50 16:50 17:50
Starý Smokovec, D.A.   09:10 12:10 17:10 18:10
Tatranská Lomnica, D.A.   09:24 12:24 17:24 18:24
Tatranská Lomnica, Biela voda   09:29 12:29 17:29 18:29
Tatr. Lomnica, Kežmarské Žľaby   09:31 12:31 17:31 18:31
Tatranská Kotlina, Čarda   09:36 12:36 17:36 18:36
Tatr. Kotlina, Belianska jaskyňa   09:37 12:37 17:37 18:37
Ždiar, Galéria   09:43 12:43 17:43 18:43
Ždiar, Tatra   09:45 12:45 17:45 18:45
Ždiar-Strednica, Lyžiarsky vlek   09:49 12:49 17:49 18:49
Tatranská Javorina, Pošta   09:58 12:58 17:58 18:58
Lysá Poľana, przystanek SK   10:01 13:01 18:01 19:01
Łysa Polana, przystanek PL   10:02 13:02 18:02 19:02
Bukowina Tatrzańska, Na Klinie   10:14 13:14 18:14 19:14
Poronin, Stasikówka   10:18 13:18 18:18 19:18
Poronin, Kośne Hamry   10:21 13:21 18:21 19:21
Poronin, Dom Kultury   10:25 13:25 18:25 19:25
Zakopane, Dworzec Autobusowy   10:33 13:33 18:33 19:33
Zakopane, Aleje 3 Maja Górne   x 13:34 18:34 19:34
Zakopane, ul. Zamoyskiego Watra   x 13:36 18:36 19:36
Zakopane, ul. Balzera Nosal   x 13:39 18:39 19:39
Legenda:          
L - kursuje od 17.06. do 30.09.2016          
S - kursuje od 1.10. do 16.10.2016          
Korzystając z naszej linii można dojechać do Szczyrbskiego Jeziora z przesiadką w Smokowcu oraz do Liptowskiego Mikulasza z przesiadką w Popradzie.
Aktualne informacje na www.strama.eu
           
Wybrane połączenia Zakopane - Starý Smokovec - Štrbské Pleso - autobus - elektriczka od 17.06. do 30.09.2016
Wyjazd autobusu z Zakopane Dworzec Autobusowy 06:15 09:15 11:15 16:15
Przyjazd autobusu do Starego Smokowca 07:37 10:37 12:37 17:37
Odjazd elektriczki ze Starego Smokowca 08:01 11:01 13:01 18:01
Przyjazd elektriczki do Štrbskégo Plesa 08:42 11:42 13:42 18:42
Wybrane połączenia Štrbské Pleso - Starý Smokovec - Zakopane - elektriczka - autobus od 17.06. do 30.09.2016
Odjazd elektriczki ze Štrbskégo Plesa 08:13 11:13 16:13 17:13
Przyjazd elektriczki do Starego Smokowca 08:52 11:52 16:52 17:52
Odjazd autobusu ze Starego Smokowca D.A. 09:10 12:10 17:10 18:10
Przyjazd autobusu do Zakopane D.A. 10:33 13:33 18:33 19:33
 











Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017   - Tatry Noclegi Zakopane online