E-mail Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane
Zakopane
AktualnościAktualności
Turystyka, wypoczynek Turystyka, wypoczynek
   Spacery po ZakopanemSpacery po Zakopanem
   Aktywny wypoczynekAktywny wypoczynek
   Wycieczka wirtualnaWycieczka wirtualna
   Ciekawe miejsca Ciekawe miejsca
      ZabytkiZabytki
      MuzeaMuzea
      GalerieGalerie
      KościołyKościoły
      PozostałePozostałe
      PomnikiPomniki
   Kalendarz wydarzeńKalendarz wydarzeń
   Imprezy kulturalneImprezy kulturalne
   Imprezy sportoweImprezy sportowe
   Kamera na GiewontKamera na Giewont
   Kamery on-lineKamery on-line
Miasto Zakopane Miasto Zakopane
   Historia Historia
   Dojazd do ZakopanegoDojazd do Zakopanego
   KlimatKlimat
   FolklorFolklor
   KulturaKultura
   ArchitekturaArchitektura
   Powiat tatrzanskiPowiat tatrzanski
   Urzad miastaUrzad miasta
   StatystykaStatystyka
   Galeria zdjecGaleria zdjec
Informator turysty Informator turysty
   Plan ZakopanegoPlan Zakopanego
   AptekiApteki
   KościołyKościoły
   Banki / BankomatyBanki / Bankomaty
   Stacje paliwStacje paliw
   PKS/BUS/TAXIPKS/BUS/TAXI
   Telefony / InstytucjeTelefony / Instytucje
   Gdzie dobrze zjeśćGdzie dobrze zjeść
   Gdzie się zabawićGdzie się zabawić
   Gdzie spaćGdzie spać
   Kino / TeatrKino / Teatr
   Sport / RekreacjaSport / Rekreacja
Forum dyskusyjneForum dyskusyjne

Zakopane, Tatry, Podhale
E-mail
Hasło
» Załóż konto
» Zapomniałem hasła
Zakopane


zapamiętaj numer alarmowy w górach!!!
0 601 100 300
 nawigacja:  Z-ne.pl » Portal Zakopiański» Aktualności

Aktualności
Prawosławne Nabożeństwo Bożonarodzeniowe w Zakopanem
(żródło: )

Ks. Jarosław Antosiuk, proboszcz parafii prawosławnej p.w. Zaśnięcia N.M.P. w Krakowie, zaprasza 6 stycznia 2017 o godz. 16.00 na Bożonarodzeniową Wieczernię w "Starym Kościółku" przy ul. Kościeliskiej w Zakopanem. Szczegóły na plakacie.
( 4 Stycznia 2017)
Pokłon Trzech Króli
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zaprasza 06/01/2017 na uroczystość z okazji Święta Trzech Króli w oprawie góralskiej z udziałem zespołów regionalnych, a także Mędrców ze Wschodu, w których role wcielają się aktorzy Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. 
( 3 Stycznia 2017)
Koncert "Czuwanie z Mędrcami"
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy na koncert „Czuwanie z Mędrcami”, który odbędzie się w ramach VIII Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych, już w czwartek,  5 stycznia po mszy o godz. 18.00 w Kościele Ojców Jezuitów pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Górce, ul. Kaszelewskiego 9 . 
( 3 Stycznia 2017)
VIII Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Parafie Zakopiańskie serdecznie zapraszają na VIII Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych wszystkich mieszkańców i gości, którzy pod Tarami będą spędzać świąteczny i noworoczny czas. Jak co roku umilą go niezwykłe koncerty z najpiękniejszymi góralskimi pastorałkami, a także tradycyjne polskie kolędy i współczesne kompozycje.
( 30 Grudnia 2016)
"Sylwester z Dwójką" - informacje organizacyjne
(żródło: )

W dniu 31 grudnia 2016 r. w godz. 19.00 - 03.00 na Dolnej Równi Krupowej zorganizowana zostanie impreza masowa "Sylwester z Dwójką". Jej uczestników prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi transportu, parkingów na terenie miasta oraz bezpieczeństwa:
( 28 Grudnia 2016)
78 urodziny popularnej kolei na Gubałówkę
(żródło: )

20 grudnia 1938 r. po zaledwie 168 dniach budowy uruchomiona została kolej linowo-terenowa na Gubałówkę. W niedługim czasie stała się najpopularniejszym tego typu urządzeniem w Polsce.
( 20 Grudnia 2016)
Otwarcie Sezonu Zimowego
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zaprasza na Otwarcie Sezonu Zimowego w Zakopanem z udziałem delegacji z partnerskiego miasta Sopot.
( 14 Grudnia 2016)
Muzeum Walki i Męczeństwa "Palace" - Katownia Podhala - wznawia swoją działalność - Serdecznie Zapraszamy!
(żródło: )

Zarząd Stowarzyszenia Muzeum Walki i Męczeństwa "Palace" - Katownia Podhala uprzejmie informuje, że 13. grudnia br o godz. 16-tej Muzeum wznawia swoją działalność. Serdecznie zapraszamy we wtorki i czwartki w godz. 16-17, ul. Tytusa Chałubińskiego 7, Zakopane. W innych terminach - po uzgodnieniu telefonicznym 508 276 432.
( 12 Grudnia 2016)
Świętuj MIKOŁAJKI w Aqua Park Zakopane
(żródło: )

Świętuj MIKOŁAJKI w Aqua Park Zakopane już 10 grudnia od 10:00 Tradycyjnie jak co roku Aqua Park Zakopane z okazji MIKOŁAJEK przygotował dla dzieci z Zakopanego i okolic mnóstwo atrakcji. Spotkaj się z Mikołajem, okiełznaj wodne kule, zakosztuj szalonej zabawy- to tylko nieliczne atrakcje dla milusińskich. D la dzieci czeka szereg atrakcji wodnych, konkurencje sportowe i konkursy z nagrodami. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału !
( 8 Grudnia 2016)
Czym będzie plan ochrony Parku Kulturowego Krupówki?
(żródło: )

W piątek, 9 grudnia na otwartym spotkaniu informacyjnym zaprezentowane zostaną efekty prac nad pierwszym etapem planu ochrony Parku Kulturowego dla obszaru ulicy Krup ó wki. Czym jest i po co tworzy się ten dokument?
( 6 Grudnia 2016)
"Wieczory w Czerwonym Dworze"
(żródło: )

Zakopiańskie Centrum Kultury zaprasza na "Wieczory w Czerwonym Dworze". Będą to spotkania z ciekawymi ludźmi, prelekcje i wykłady, które odbywać się będą w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Galerii Czerwony Dwór przy ul. Kasprusie 27 w Zakopanem.
( 2 Grudnia 2016)
Wykład o holistycznym odżywianiu
(żródło: )

W sobotę, 3 grudnia 2016 r., o godz. 11.00, Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem zapraszają na wykład dietetyk Pani Małgorzaty Wrzak pt. „Wykorzystanie samoleczących sił organizmu. Silny układ pokarmowy fundamentem zdrowia”. Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem os. Łukaszówki 4a. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
( 1 Grudnia 2016)
KONFERENCJA "KONTEKSTY"
(żródło: )

"Konteksty rzeczywistości. Rzeczywistość w kontekstach. O myśleniu w perspektywie gościnności"   7 - 10 grudnia 2016 Galeria Władysława Hasiora (filia Muzeum Tatrzańskiego) Zakopane, ul. Jagiellońska 18b   Burmistrz miasta Zakopane Leszek Dorula, Stowarzyszenie Liber Pro Arte, Zakopiańskie Centrum Kultury, Kwartalnik „Konteksty”, Muzeum Tatrzańskie, Wydawnictwo Czarne i Fundacja „Zakopiańczycy. W poszukiwaniu tożsamości” zapraszają na VI Zakopiańskie Spotkania Antropologiczne, które w tym roku będą także zakończeniem jubileuszu 70-lecia "Kontekstów". Tytuł spotkania: "Konteksty rzeczywistości. Rzeczywistość w kontekstach. O myśleniu w perspektywie gościnności".
( 29 Listopada 2016)
Zakopiańskie Mikołajki
(żródło: )

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zaprasza na zimowy festyn rodzinny - Zakopiańskie Mikołajki, który odbędzie się w niedzielę 4 grudnia w godzinach od 11.00 do 18.00 na Placu Niepodległości w Zakopanem!
( 24 Listopada 2016)
Elektroniczne Zaduszki
(żródło: )

Serdecznie zapraszamy na 12. edycję Elektronicznych Zaduszek - koncertu, który odbędzie się 26 listopada o godz. 17.30 w Starym Kościele w Zakopanem przy ulicy Kościeliskiej, „Na Pęksowym Brzyzku”. Jest to autorski koncert Jerzego „Jurasa” Gruszczyńskiego grany na syntezatorach z towarzyszeniem śpiewu i oboju - Agnieszka Grembowiec, skrzypiec - Kinga Gruszczyńska i Krystyna Dulemba. Koncertowi towarzyszy projekcja zdjęć z gór oraz recytacja wierszy w nawiązaniu do Zaduszek, do gór, ludzi z górami związanych i do tych, którzy tam pozostali. 
( 24 Listopada 2016)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni


Jeżeli znalazłeś/aś błąd, nieaktualną informację lub posiadasz materiały (teksty, zdjęcia, nagrania...), które mogą rozszerzyć zawartość tej strony i możesz je udostępnić - KLIKNIJ TU »»

ZAKOPIAŃSKI PORTAL INTERNETOWY Copyright © MATinternet s.c. - ZAKOPANE 1999-2017   - Tatry Noclegi Zakopane online